Дев'ятикласники приєднуються до вітань у фільмі "Секретна місія двох агентів"
субота, 19 листопада 2022 р.
пʼятниця, 18 листопада 2022 р.
Всеукраїнська учнівська олімпіада з української мови та літератури
Вітаю з перемогою (І місце) у ІІ турі мою ученицю Ордаш Вікторію, 7 клас.
середа, 9 листопада 2022 р.
Радіодиктант 2022
9 листопада 2022 року у День української писемності
та мови відбувся традиційний радіодиктант національної єдності.
Цьогоріч текст диктанту був присвячений рідному дому,
авторкою його стала письменниця і режисерка Ірина Цілик, а читала диктант акторка
Ада Роговцева.
Сам текст розчулив і вчителів, і дітей.
Диктант для нас став не стільки нагодою перевірити свої
знання з орфографії та пунктуації, а акцією єдності зі співвітчизниками. #мова_єднає_шмтг
середа, 20 липня 2022 р.
УРА!!! Перемога!!!
Вітаю з перемогою у фінальному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ місце) СІКАН Оксану, ученицю 6-Б класу. Пишаюся успіхами моєї вихованки.
понеділок, 6 червня 2022 р.
У щасливу путь, любі мої дев'ятикласники
Завершився нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на до і після. На жаль, цьогоріч не пролунав останній дзвоник для всієї шкільної родини Гімназії №6, проте дев’ятикласники смак свята все ж таки відчули, недарма ж вони випускники.
Погожого літнього дня, 6 червня, під гучні
оплески батьків та вчителів у супроводі класного керівника Грищук Ольги
Вікторівни на шкільне подвір’я вийшли красиві, неповторні, з власними мріями,
переконаннями та сподіваннями наші дорогі учні дев’ятого класу.
Наостанок класний керівник побажала
випускникам оптимізму, впевненості, любові, людяності і ,найголовніше, – віри в
себе. Із такими якостями кожен знайде свій шлях у житті, і тоді мирна Україна
буде пишатися нашими випускниками!
вівторок, 11 січня 2022 р.
Засідання педагогічної ради на тему «Психолого-педагогічні засади впровадження основ педагогіки толерантності в освітньому процесі»
11 січня 2022 року відбулося засідання педагогічної ради на тему «Психолого-педагогічні засади впровадження основ педагогіки толерантності в освітньому процесі».
Створення толерантного освітнього
простору в закладі є актуальним питанням і розглядається в рамках участі
колективу Гімназії №6 в експериментальній діяльності Всеукраїнського рівня за
темою: «Науково-методичне забезпечення реалізації авторської моделі «Школа
толерантності».
Під час практичної частини педагоги були об’єднанні в чотири групи, кожна з яких розробила і представила модель взаємовідносин в системах: «учень-учень», «вчитель-вчитель», «вчитель-батьки-учні». За результатами роботи було визначено, що впровадження та реалізації заходів першого етапу експерименту проводиться на належному рівні.
пʼятниця, 24 грудня 2021 р.
Вітаю переможницю ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2021!!!
Вітаю мою ученицю Хомяк Людмилу, ученицю 9 класу з ІІІ місцем в обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!!! Так тримати!!!
середа, 8 грудня 2021 р.
XІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Вітаю Сікан Оксану, ученицю 5-Б класу, з перемогою в обласному етапі конкурсу. Готуємось до фіналу!
вівторок, 23 листопада 2021 р.
Всеукраїнська учнівська олімпіади з української мови та літератури
Вітаю ученицю 9 класу Хомяк Людмилу з перемогою в міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Готуємось далі.
вівторок, 16 листопада 2021 р.
ІІ етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді ім. Тараса Шевченка!
Вітаю переможців та призерів ІІ етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді ім. Тараса Шевченка!
І місце – Сікан Оксана, учениця 5-Б класу, учитель Грищук О.В.,
ІІ місце – Ордаш Вікторія, учениця 6 класу, учитель Грищук О.В.,
І місце – Хомяк Людмила, учениця 9 класу, учитель Грищук О.В.
четвер, 22 квітня 2021 р.
ВІТАЮ!!!
Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика проводився з метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови, формування компетентностей комунікативно доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування. Пишаємось досягненнями наших учнів. Дячук Любов, учениця 5-го класу, пройшла всі етапи випробування й показала високий результат.
неділя, 22 листопада 2020 р.
Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
ІІ місце – Дячук Любов, учениця 5 класу, учитель Грищук О.В.,
ІІ місце – Хомяк Людмила, учениця 8 класу, учитель Грищук О.В
неділя, 15 листопада 2020 р.
ІІ етап ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу студентської та учнівської молоді ім. Т.Шевченка
ІІ місце - Дячук Любов, учениця 5 класу
вівторок, 18 квітня 2017 р.
пʼятниця, 7 квітня 2017 р.
Тренінг до Дня здоров'я "Здоровим бути - модно"
«СМС»
Використовуючи «клавіатуру» як при наборі СМС-повідомлень, установіть за шифром 51454941 назву твору Т. Шевченка, що ліг в основу сюжету однойменного музичного фільму.
«Емодзі» за творами Шевченка
2)
3)













