ІІІ місце – Сікан Оксана, учениця 7-Б класу, учитель Ольга Грищук;
ІІІ місце – Ордаш Вікторія, учениця 8 класу,
учитель Ольга Грищук.
Бажаю подальших перемог!!!!
ІІІ місце – Сікан Оксана, учениця 7-Б класу, учитель Ольга Грищук;
ІІІ місце – Ордаш Вікторія, учениця 8 класу,
учитель Ольга Грищук.
Бажаю подальших перемог!!!!
11 листопада відбувся ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, за результатами якого наші учні здобули призові місця:
І місце – Кучеров Ігор, учень 4 класу, учитель
Людмила Колесник,
ІІ місце – Лук’янчук Тетяна, учениця 5-А класу,
учитель Ольга Грищук,
ІІ місце – Сікан Оксана, учениця 7-Б класу, учитель
Ольга Грищук,
ІІ місце – Федорчук Марія, учениця 9-А класу,
учитель Оксана Скрипнюк,
ІІІ місце – Марченко Дарина, учениця 6 класу,
учитель Оксана Скрипнюк,
ІІІ місце – Ордаш Вікторія, учениця 8 класу,
учитель Ольга Грищук.
Плекаймо рідну мову! Вона – наша душа та голос
народу!
Українська мова — одна з головних цінностей нашої країни, наша гордість і скарб. Українську мову неодноразово забороняли і намагалися викорінити, а над її носіями вчиняли геноцид. А зараз наша мова визнана однією з найкрасивіших мов у світі. Учні Шепетівської гімназії 6 приєднуються до відзначення цього свята.
#День_української_писемності_та_мови
З 09.10.2023 по 24.10.2023 у закладі проведено методичну декаду «Перлини педагогічної майстерності».
В рамках методичної декади проведені відкриті уроки вчителів-предметників Ольги Грищук, Оксани Скрипнюк, Валентини Артемчук, Ірини Сібагатової, Алли Гоненко, Віти Асєєвої, Людмили Колесник, Олени Савчук. Під час проведення уроків педагоги продемонстрували глибокі знання навчального матеріалу, розуміння змісту і вимог навчальних програм, методики викладання предметів, володіння методами організації активної діяльності учнів.
Міжнародний день грамотності – свято, що відзначається щорічно 8 вересня та символізує досягнення усього людства. У Шепетівській гімназії № 6 цей день розпочався із проведення інформування «Грамотним бути модно». Учні дізнались, що кількість грамотних людей зростає з кожним роком, однак боротьба з безграмотністю, як і раніше, залишається актуальним завданням.
У бібліотеці діяла виставка «Грамоту черпаємо з книжок».
У 1-9 класах були проведені уроки грамотності. Діти
мали змогу переглянути відеоуроки «Культура мовлення школяра». Учні писали диктанти,
брали участь у лінгвістичних інтерактивних перервах, вікторинах, конкурсах.
Шляхів до мовної досконалості безліч. Але всі вони починаються
з любові до рідної мови, до майстерного бажання володіти нею і відчуття власної
відповідальності за рідне слово.
#день_словянської_писемності_і_культури
24 травня, у день вшанування пам’яті святих рівноапостольних
Кирила й Мефодія, українці разом з усіма іншими слов’янськими народами відзначають
День слов’янської писемності й культури. Це свято символізує цивілізаційне торжество
слов’янства, його національну самобутність, об’єднує суспільство та долучає кожного
з нас до безцінної культурної спадщини.
Цікаво пройшов урок для учнів 7 класу. Школярі переглянули
відео про Кирила та Мефодія, дізналися про кирилицю та глаголицю, перевірили свої
знання української мови та позмагалися у веселих випробуваннях.
27 квітня 2023 в м. Хмельницький, відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу наукових проєктів серед учнів 6-8 класів “Перший крок в науку”!!!! Щирі вітання моїй учениці, Ордаш Вікторії , з ІІІ місцем! Молодець!!! Подальших успіхів і не зупинятися на досягнутому!
Рада бути
частиною експерименту. 11 квітня 2023 р. відбулось онлайн-засідання
круглого столу учасників експерименту всеукраїнського рівня «Науково-методичне
забезпечення» реалізації авторської моделі «Школа толерантності». Під час
зустрічі було окреслено чіткі кроки управлінської діяльності, діагностичної та
методичної роботи творчої групи педагогів закладу щодо проведення
підсумків ІІ (концептуально-діагностичного) етапу.
Впевнено рухаємося
вперед у ІІІ (формувальний) етап.
30 березня в закладі відбувся семінар-практикум вчителів 5-х класів НУШ на тему: «Оцінювання 5-х класів НУШ. Оформлення свідоцтв досягнень». У ході засідання педагоги обговорили оформлення пункту 1 у свідоцтві досягнень «Характеристика навчальної діяльності». Ця графа відображає перелік наскрізних умінь школярів, визначених Держстандартом.
При оцінюванні рівня сформованості предметних
компетентностей учнів з особливими освітніми потребами будуть вилучені ті
складові (знання, вміння, види діяльності та інше), опанування якими є
утрудненим або неможливим для учня з огляду на труднощі функціонування, обмеження
життєдіяльності та здоров’я.
Долучились до святкування Всесвітнього дня поезії й
кмітливі п'ятикласники. Школярі дізнались багато цікавих фактів із життя й творчості
українських поетів. Учні залюбки декламували улюблені віршовані твори та ділились
враженнями.
Весело та цікаво пройшла вікторина для учнів 5-А та 5-Б класів "Знавці
Шевченкового слова".
Вітаю моїх дівчаток-призерів ІІ (міського) етапу XХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!
ІІ місце – Сікан Оксана, учениця 6-Б класу, учитель Грищук Ольга.
ІІ місце – Ордаш Вікторія, учениця 7 класу, учитель Грищук Ольга.
Дев'ятикласники приєднуються до вітань у фільмі "Секретна місія двох агентів"
Вітаю з перемогою (І місце) у ІІ турі мою ученицю Ордаш Вікторію, 7 клас.
9 листопада 2022 року у День української писемності
та мови відбувся традиційний радіодиктант національної єдності.
Цьогоріч текст диктанту був присвячений рідному дому,
авторкою його стала письменниця і режисерка Ірина Цілик, а читала диктант акторка
Ада Роговцева.
Сам текст розчулив і вчителів, і дітей.
Диктант для нас став не стільки нагодою перевірити свої
знання з орфографії та пунктуації, а акцією єдності зі співвітчизниками. #мова_єднає_шмтг
Вітаю з перемогою у фінальному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ місце) СІКАН Оксану, ученицю 6-Б класу. Пишаюся успіхами моєї вихованки.
Завершився нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на до і після. На жаль, цьогоріч не пролунав останній дзвоник для всієї шкільної родини Гімназії №6, проте дев’ятикласники смак свята все ж таки відчули, недарма ж вони випускники.
Погожого літнього дня, 6 червня, під гучні
оплески батьків та вчителів у супроводі класного керівника Грищук Ольги
Вікторівни на шкільне подвір’я вийшли красиві, неповторні, з власними мріями,
переконаннями та сподіваннями наші дорогі учні дев’ятого класу.
Наостанок класний керівник побажала
випускникам оптимізму, впевненості, любові, людяності і ,найголовніше, – віри в
себе. Із такими якостями кожен знайде свій шлях у житті, і тоді мирна Україна
буде пишатися нашими випускниками!
11 січня 2022 року відбулося засідання педагогічної ради на тему «Психолого-педагогічні засади впровадження основ педагогіки толерантності в освітньому процесі».
Створення толерантного освітнього
простору в закладі є актуальним питанням і розглядається в рамках участі
колективу Гімназії №6 в експериментальній діяльності Всеукраїнського рівня за
темою: «Науково-методичне забезпечення реалізації авторської моделі «Школа
толерантності».
Під час практичної частини педагоги були об’єднанні в чотири групи, кожна з яких розробила і представила модель взаємовідносин в системах: «учень-учень», «вчитель-вчитель», «вчитель-батьки-учні». За результатами роботи було визначено, що впровадження та реалізації заходів першого етапу експерименту проводиться на належному рівні.