Вітаю Вас на сторінках мого блогу. Сподіваюсь, Ви знайдете щось цікаве та корисне для себе!

понеділок, 13 листопада 2023 р.

Вітаю призерів міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

ІІІ місце –  Сікан Оксана, учениця 7-Б класу, учитель Ольга Грищук;

ІІІ місце –  Ордаш Вікторія, учениця 8 класу, учитель Ольга Грищук.

Бажаю подальших перемог!!!!

 

субота, 11 листопада 2023 р.

Вітаю переможців та призерів ІІ етапу XХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

 11 листопада відбувся ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика, за результатами якого наші учні здобули призові місця:

І місце – Кучеров Ігор, учень 4 класу, учитель Людмила Колесник,

ІІ місце – Лук’янчук Тетяна, учениця 5-А класу, учитель Ольга Грищук,

ІІ місце – Сікан Оксана, учениця 7-Б класу, учитель Ольга Грищук,

ІІ місце – Федорчук Марія, учениця 9-А класу, учитель Оксана Скрипнюк,

ІІІ місце – Марченко Дарина, учениця 6 класу, учитель Оксана Скрипнюк,

ІІІ місце – Ордаш Вікторія, учениця 8 класу, учитель Ольга Грищук.

Плекаймо рідну мову! Вона – наша душа та голос народу!

пʼятниця, 27 жовтня 2023 р.

З Днем української мови та писемності

 Українська мова — одна з головних цінностей нашої країни, наша гордість і скарб. Українську мову неодноразово забороняли і намагалися викорінити, а над її носіями вчиняли геноцид. А зараз наша мова визнана однією з найкрасивіших мов у світі. Учні Шепетівської гімназії 6 приєднуються до відзначення цього свята.

#Мова_єднає_ШМТГ

#День_української_писемності_та_мови

 


вівторок, 24 жовтня 2023 р.

Методична декада

 З 09.10.2023 по 24.10.2023 у закладі проведено методичну декаду «Перлини педагогічної майстерності».

В рамках методичної декади проведені відкриті уроки вчителів-предметників Ольги Грищук, Оксани Скрипнюк, Валентини Артемчук, Ірини Сібагатової, Алли Гоненко, Віти Асєєвої, Людмили Колесник, Олени Савчук.  Під час проведення уроків педагоги продемонстрували глибокі знання навчального матеріалу,  розуміння змісту і вимог навчальних програм, методики викладання предметів, володіння методами організації активної діяльності учнів.

 

пʼятниця, 8 вересня 2023 р.

Міжнародний день грамотності

 Міжнародний день грамотності – свято, що відзначається щорічно 8 вересня та символізує досягнення усього людства. У Шепетівській гімназії № 6 цей день розпочався із проведення інформування «Грамотним бути модно». Учні дізнались, що кількість грамотних людей зростає з кожним роком, однак боротьба з безграмотністю, як і раніше, залишається актуальним завданням.

У бібліотеці діяла виставка «Грамоту черпаємо з книжок».

У 1-9 класах були проведені уроки грамотності. Діти мали змогу переглянути відеоуроки «Культура мовлення школяра». Учні писали диктанти, брали участь у лінгвістичних інтерактивних перервах, вікторинах, конкурсах.

Шляхів до мовної досконалості безліч. Але всі вони починаються з любові до рідної мови, до майстерного бажання володіти нею і відчуття власної відповідальності за рідне слово.

 


середа, 24 травня 2023 р.

День слов’янської писемності й культури

 #день_словянської_писемності_і_культури

24 травня, у день вшанування пам’яті святих рівноапостольних Кирила й Мефодія, українці разом з усіма іншими слов’янськими народами відзначають День слов’янської писемності й культури. Це свято символізує цивілізаційне торжество слов’янства, його національну самобутність, об’єднує суспільство та долучає кожного з нас до безцінної культурної спадщини.

Цікаво пройшов урок для учнів 7 класу. Школярі переглянули відео про Кирила та Мефодія, дізналися про кирилицю та глаголицю, перевірили свої знання української мови та позмагалися у веселих випробуваннях.



 

пʼятниця, 28 квітня 2023 р.

“Перший крок в науку”

27 квітня 2023 в м. Хмельницький, відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу наукових проєктів серед учнів 6-8 класів “Перший крок в науку”!!!! Щирі вітання моїй учениці, Ордаш Вікторії , з ІІІ місцем! Молодець!!!  Подальших успіхів і не зупинятися на досягнутому! 



вівторок, 11 квітня 2023 р.

«Школа толерантності»

 Рада бути частиною експерименту. 11 квітня 2023 р. відбулось онлайн-засідання круглого столу учасників експерименту всеукраїнського рівня «Науково-методичне забезпечення» реалізації авторської моделі «Школа толерантності». Під час зустрічі було окреслено чіткі кроки управлінської діяльності, діагностичної та методичної роботи творчої групи педагогів закладу щодо проведення  підсумків ІІ (концептуально-діагностичного) етапу. 

Впевнено рухаємося вперед у ІІІ (формувальний) етап.

 



четвер, 30 березня 2023 р.

Семінар-практикум для вчителів 5-х класів НУШ «Оцінювання 5-х класів НУШ. Оформлення свідоцтв досягнень».

 30 березня в закладі відбувся семінар-практикум вчителів 5-х класів НУШ на тему: «Оцінювання 5-х класів НУШ. Оформлення свідоцтв досягнень». У ході засідання педагоги обговорили оформлення пункту 1 у свідоцтві досягнень «Характеристика навчальної діяльності». Ця графа відображає перелік наскрізних умінь школярів, визначених Держстандартом.

При оцінюванні рівня сформованості предметних компетентностей учнів з особливими освітніми потребами будуть вилучені ті складові (знання, вміння, види діяльності та інше), опанування якими є утрудненим або неможливим для учня з огляду на труднощі функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я.



вівторок, 21 березня 2023 р.

Всесвітній день поезії

 #Всесвітній_день_поезії

Долучились до святкування Всесвітнього дня поезії й кмітливі п'ятикласники. Школярі дізнались багато цікавих фактів із життя й творчості українських поетів. Учні залюбки декламували улюблені віршовані твори та ділились враженнями.



четвер, 9 березня 2023 р.

понеділок, 12 грудня 2022 р.

Конкурс Петра Яцика

 Вітаю моїх дівчаток-призерів ІІ (міського) етапу XХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

ІІ місце – Сікан Оксана, учениця 6-Б класу, учитель Грищук Ольга.

ІІ місце – Ордаш Вікторія, учениця 7 класу, учитель Грищук Ольга.

середа, 9 листопада 2022 р.

Радіодиктант 2022

9 листопада 2022 року у День української писемності та мови відбувся традиційний радіодиктант національної єдності.

Цьогоріч текст диктанту був присвячений рідному дому, авторкою його стала письменниця і режисерка Ірина Цілик, а читала диктант акторка Ада Роговцева.

Сам текст розчулив і вчителів, і дітей.

Диктант для нас став не стільки нагодою перевірити свої знання з орфографії та пунктуації, а акцією єдності зі співвітчизниками. #мова_єднає_шмтг

 


 

середа, 20 липня 2022 р.

УРА!!! Перемога!!!

 Вітаю з перемогою у фінальному етапі  ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ місце) СІКАН Оксану, ученицю 6-Б класу. Пишаюся успіхами моєї вихованки.



понеділок, 6 червня 2022 р.

У щасливу путь, любі мої дев'ятикласники

 Завершився нелегкий 2021-2022 навчальний рік, який війна розділила на  до і після. На жаль, цьогоріч  не пролунав останній дзвоник для всієї шкільної родини Гімназії №6, проте дев’ятикласники смак свята все ж таки відчули, недарма ж вони випускники.

Погожого літнього дня, 6 червня,  під гучні оплески батьків та вчителів у супроводі класного керівника Грищук Ольги Вікторівни на шкільне подвір’я вийшли красиві, неповторні, з власними мріями, переконаннями та сподіваннями наші дорогі учні дев’ятого класу.

Наостанок  класний керівник побажала випускникам оптимізму, впевненості, любові, людяності і ,найголовніше, – віри в себе. Із такими якостями кожен знайде свій шлях у житті, і тоді мирна Україна буде пишатися нашими випускниками!



вівторок, 11 січня 2022 р.

Засідання педагогічної ради на тему «Психолого-педагогічні засади впровадження основ педагогіки толерантності в освітньому процесі»

11 січня 2022 року відбулося засідання педагогічної ради на тему «Психолого-педагогічні засади впровадження основ педагогіки толерантності в освітньому процесі».

Створення  толерантного освітнього  простору в закладі є актуальним питанням і розглядається в рамках участі колективу Гімназії №6 в експериментальній діяльності Всеукраїнського рівня за темою: «Науково-методичне забезпечення реалізації авторської моделі «Школа толерантності».

Під час практичної частини педагоги були об’єднанні в чотири групи, кожна з яких розробила і представила модель взаємовідносин в системах: «учень-учень», «вчитель-вчитель», «вчитель-батьки-учні». За результатами роботи було визначено, що впровадження та реалізації заходів першого етапу експерименту проводиться на належному рівні.